Skip to content
Fundacja Fascynujący Świat Dziecka
  • Przekaż 1%
  • Diagnostyka
  • Szkolenia
  • Referencje
  • kontakt
  • polski
  • angielski
  • Pomagam
  • Przekaż 1%
  • Diagnostyka
  • Szkolenia
  • Referencje
  • kontakt
  • polski
  • angielski
  • Pomagam
  • Strona główna
  • Strony
  • Zespół

Zespół i specjaliści fundacji

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i poczucia powołania do pomocy innym. Codziennie realizujemy naszą misję w pomocy chorym na FAS/FASD poprzez trafną diagnozę i skuteczną terapię. Wierzymy, że każdy człowiek (szczególnie dzieci) zasługują na godne życie.

Cały czas doskonalimy swoje umiejętności i wiedzę. Jako jedyni w Polsce zostaliśmy przeszkoleni w Uniwersity of Washington w Seattle, USA do pracy w interdyscyplinarnym zespole diagnostycznym FAS/FASD. Na dzień dzisiejszy posiadamy 12 przeszkolonych specjalistów.

Nasz zespół to terapeuci, lekarze, specjaliści, psycholodzy i logopedzi, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe wsparcie dla potrzebujących.

Zarząd fundacji

Janusz Morawiec

Fundator i zarazem Prezes Fascynującego Świata Dziecka, Prezes oraz Współzałożyciel Polskiego Instytutu FASD, Prezes Zarządu Ośrodka Terapii Uzależnień NZOZ „Lewin” w Wiśle, W-ce Przewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, „Trener Biznesu” i konsultant, specjalista FASD,  Członek Rady Konsultacyjnej przy Rzeczniku MŚP.

Adoptowany, jak to sam nazywa, „przez wspaniałych i jedynych rodziców, którym wszystko zawdzięcza”. Prywatnie kochający mąż i adopcyjny tata dwójki chłopców chorych na FAS. Miłośnik szybkiej jazdy samochodem i człowiek „wywrotowiec” twierdzący, że wystarczy tylko chcieć. Spełnia wszystkie swoje marzenia, jest jak czas – nigdy się nie zatrzymuje. Człowiek empatyczny i z wielkim sercem, twierdzący, że otaczający nas świat jest piękny, tylko trzeba odpowiednio z niego korzystać. Każdą trudność odbiera jako kolejną próbę, która może tylko wzmocnić i potwierdzić nasze człowieczeństwo.

Prezes Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, właściciel firmy POLSPRZĘT, którą sam budował od podstaw, nie mając na to żadnych środków finansowych. Prezes i Współzałożyciel Polskiego Instytutu FASD. Prezes Ośrodka Terapii Uzależnień NZOZ Lewin w Wiśle oraz Wiceprzewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych. Janusz Morawiec to  przyjaciel Domów Dziecka (laureat nagrody Przyjaciel Dzieci 2019), praktyk w pracy z dziećmi chorymi na FAS/FASD posiadający wiedzę i doświadczenie, znawca przepisów i praw przysługujących dzieciom chorym na FAS/FASD oraz z innymi zaburzeniami. Uczestnik specjalistycznego szkolenia i obserwator diagnoz prowadzanych przez dr Susan J. (Astley) Hemingway, Profesor Uniwersytetu Waszyngtońskiego w Seattle (USA). Członek interdyscyplinarnego zespołu diagnostycznego FASD. Ukończył wiele kursów, szkoleń i warsztatów na temat traumy, zaburzeń zachowania, przywiązania i chorób psychicznych u dzieci i młodzieży, alternatywnych metod nauki czy edukacji domowej. Cały czas bierze udział w szkoleniach trenerskich/coachingu i samodoskonalenia osobistego.

Barbara Morawiec

Członek Zarządu Fundacji

Żona Fundatora i Prezesa Fascynującego Świata Dziecka. Druga w kolejności z dziesięciorga rodzeństwa, którego od wieku 13 lat podczas choroby matki, była opiekunką. Prywatnie kochająca żona i adopcyjna mama dwójki chłopców chorych na FAS. Miłośniczka kwiatów, śpiewających wiosną ptaszków i pielęgnacji ogrodu. Kobieta z wielkim sercem i talentem kulinarnym. Wspierająca nas wszystkich w trudnych sytuacjach rozmową, wysłuchaniem i zwykłą radą.

Członek zarządu Fundacji Fascynujący Świat Dziecka,  praktyk w pracy z dziećmi chorymi na FAS, odbywa wiele szkoleń i uczestniczy w konferencjach poświęconych tematyce FAS.

mgr Aleksandra Stokłosa-Wapienik

Członek Zarządu Fundacji, Specjalista FASD

Nauczyciel języka rosyjskiego, polskiego oraz historii z 26-letnim stażem. Osoba pozytywnie zakręcona, chętna do niesienia pomocy, ciekawa świata, wielka miłośniczka zwierząt wszelakich. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia: “jak wyrzucą ja drzwiami, to wejdzie oknem”. Nurtują ją problemy zdrowotne dzieci i ich wpływ na naukę. Interesuje ją jak “dotrzeć” do dziecka z problemami w nauce i jak przekazać potrzebną wiedzę.

Członek Zarządu Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, praktyk w pracy z dziećmi chorymi na FAS, zespół Aspergera.

mgr Sylwia Ryżewska

Wiceprezes Zarządu Fundacji, Członek Zarządu oraz Współzałożyciel Polskiego Instytutu FASD, Specjalista FASD

Osoba skromna, empatyczna, uczciwa i zawsze uśmiechnięta. W połączeniu z nieograniczoną umiejętnością zdobywania wiedzy, należy do elity ludzi niezastąpionych. Dietetyk, dyplomowany kosmetolog i Dyrektor niemałej firmy. Uczestniczyła w szkoleniu dotyczącym diagnostyki FAS/FASD prowadzonym przez dr Susan J. (Astley) Hemingway i jej zespół na Uniwersytecie Waszyngtońskim w Seattle.

Prywatnie miłośnik podróży, lotów w przestworzach i jazdy na motocyklu.  Kobieta z wielkim sercem, która przypadkowo spotykając na swojej drodze dzieci chore na FAS, zadecydowała, że nie można ich zostawiać samym sobie. Cały czas poszerza swoją wiedzę na temat FAS, a każdą chwilę wolną poświęca pracy na rzecz Fundacji. Uczestniczyła również w wielu szkoleniach i akcjach wolontariackich.

Rada Nadzorcza

mgr Karina Goryczka

Przewodnicząca Rady Nadzorczej, Członek Rady Nadzorczej oraz Współzałożyciel Polskiego Instytutu FASD

Kochająca mama i żona wspierająca naszą Fundację doświadczeniem i uśmiechem. Księgowa oraz doradca podatkowy.
Przewodnicząca Rady Nadzorczej.

mgr Dorota Wisełka

Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej, Specjalista FASD, Członek Rady Programowej i Naukowej Polskiego Instytutu FASD

Pedagog, nauczyciel dyplomowany, filolog, surdopedagog, oligofrenopedagog, egzaminator, ekspert z listy MEN, certyfikowany tutor, specjalista FASD, terapeuta Biofeedback, ekspert w prowadzeniu placówek edukacyjnych, członek Rady Nadzorczej Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, Członek Rady Programowej i Naukowej Polskiego Instytutu FASD.

mgr inż. Małgorzata Gogółka - Kozik

Skarbnik Rady Nadzorczej

Osoba empatyczna, pomocna, wolontariusz i osoba oddana Fundacji. Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Organizacji i Zarządzania, na kierunku Zarządzanie i Marketing. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zrządzania i Bankowości w Krakowie kierunek „Zarządzanie w ochronie zdrowia”. Od 2002 roku współwłaściciel i Prezes Zarządu Agencji Doradztwa Gospodarczego i Obsługi Finansowej Elita sp. z o.o. w Bielsku-Białej. Od kilku lat Prokurent Poradni Rodzinnej Agape-Med sp. z o.o. w Skoczowie oraz współwłaściciel Poradni Rodzinnej Salus sp.z o.o. w Ustroniu.     

Rada Programowa

lek. med. Mariusz Kozik

Lekarz z 25 letnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie psychoterapii. Członek Rady Nadzorczej i Programowej oraz Współzałożyciel Polskiego Instytutu FASD. Współwłaściciel Poradni Rodzinnej i Specjalistycznej Salus w Ustroniu. Lekarz konsultant w Ośrodku Leczenia Uzależnień „Lewin” w Wiśle.

mgr Janina Żagań

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – Filia w Cieszynie.
Pedagog specjalista pedagogiki leczniczo-terapeutycznej, przez 25 lat pracowała z chorymi dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych w sanatorium w Górkach Wielkich.
Wychowawca, nauczyciel, kierownik wychowania, dyrektor oraz metodyk kształcenia specjalnego w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym (WOM) w Bielsku-Białej.
Doświadczona kobieta samorządowiec, której zawsze bliskie były i nadal są sprawy społeczne. Długoletni Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji w Urzędzie Miejskim w Skoczowie oraz Członek Zarządu Miasta Skoczów, Radna Powiatu Cieszyńskiego III kadencji, Członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego, Burmistrz Miasta Skoczowa w latach (2006-2014), Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego (od 2018 r. – nadal).

mgr inż. Krzysztof Ryżewski

Osoba o wielkim sercu i wielkiej empatii, zawsze bezinteresownie stara się pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. Uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia oraz ludzi, których spotyka na swojej drodze. Pasjonat gry w siatkówkę oraz dobrego jedzenia.

mgr Klaudia Stokłosa

Licencjonowana pielęgniarka pracująca na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, kontynuuje naukę na studiach wyższych, udzielając się wolontariacko w różnych wydarzeniach społecznych. Z wielką radością pomaga innym. Miłośniczka podróży oraz sportu.

Specjaliści

lek.med. Mariusz Kozik

Lekarz, psychoterapeuta, seksuolog, specjalista FASD, Członek Rady Nadzorczej i Programowej oraz Współzałożyciel Polskiego Instytutu FASD

Lekarz z 25 letnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie psychoterapii. Pracował w takich miejscach jak: Klinika Rehabilitacyjna w Wallenstadtbergu w Szwajcarii, oddział Kardiologiczny Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Ustroniu, Szpital Wojewódzki w Częstochowie, oddział Chorób Wewnętrznych Szpitala Śląskiego w Cieszynie, oddział Kardiologiczny Szpitala Uzdrowiskowego w Ustroniu. Obecnie jest współwłaścicielem Poradni Rodzinnej i Specjalistycznej Salus w Ustroniu oraz pracuje jako lekarz konsultant w Ośrodku Leczenia Uzależnień „Lewin” w Wiśle.

mgr Alina Zorychta

Kierownik Poradni
Neurologopeda , filolog polski, specjalista terapii ręki, specjalista FASD, Provider Neuroflow ATS

Absolwentka filologii polskiej o specjalności logopedycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych pn. neurologopedia z elementami tyflologopedii na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego. Prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczestniczyła w szkoleniu dotyczącym diagnostyki FAS/FASD prowadzonym przez dr Susan J. (Astley) Hemingway i jej zespół na Uniwersytecie Waszyngtońskim w Seattle; członkini zespołu diagnozującego FAS/FASD w Fundacji Fascynujący Świat Dziecka. Autorka bloga logopedycznego Zabierz Głos.

Pracuje z dziećmi z zburzeniami słuchu, trudnościami w rozwoju mowy, autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa, afazją, alalią oraz z dziećmi z innymi zaburzeniami rozwojowymi. Specjalizuje się w takich obszarach jak terapia dysleksji, terapia wad wymowy, terapia funkcji prymarnych, w budowaniu systemu językowego u dzieci niemówiących oraz w prowadzeniu nauki czytania metodą sylabową. Uczestniczyła w szkoleniach i konferencjach mających na celu poszerzenie i usprawnienie warsztatu terapeutycznego, w tym w szkoleniu Terapii Ręki, w warsztatach dotyczących zaburzeń karmienia oraz w warsztatach naukowo-szkoleniowych dotyczących diagnozy i terapii realizacji fonemów. W pracy dąży do holistycznego rozwoju dziecka, wykorzystując w tym celu elementy Metody Krakowskiej.

mgr Dobrosława Geiger- Falkowska

Neurologopeda , pedagog

mgr Joanna Talaga

Psycholog, pedagog, specjalista FASD

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach o specjalnościach Psychologia rozwoju człowieka i rodziny w cyklu życia oraz Psychologia pracy i organizacji. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania – przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania. Kwalifikacje pedagogiczne nabyła w ramach Bloku Kształcenia Nauczycielskiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Uczestniczyła oraz nieustannie bierze udział w wielu szkoleniach, kursach, warsztatach i konferencjach mających na celu poszerzenie i uaktualnianie własnej wiedzy oraz umiejętności, by jak najlepiej prowadzić diagnozy oraz działania terapeutyczne.

Na co dzień zajmuje się diagnozą i terapią psychologiczną dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także prowadzi grupowe zajęcia w ramach Treningu Umiejętności Społecznych.

Specjalizuje się w diagnozie oraz terapii dzieci i młodzieży ze spektrum FASD. Ukończyła kurs w zakresie 4-Cyfrowego Kwestionariusza Diagnostycznego FASD (FASD 4-Digit Diagnostic Code) na Uniwersytecie Waszyngtońskim w Seattle oraz uczestniczyła w treningu organizowanym przez Fetal Alcohol Syndrome Diagnostic and Prevention Network w Klinice Uniwersytetu Waszyngtońskiego w USA, pod okiem dr Susan J (Astley) Hemingway. Członkini zespołu diagnostycznego FAS/FASD w Fundacji FAScynujący Świat Dziecka.

Praca z dziećmi oraz ich rodzicami/opiekunami jest jednocześnie jej pasją, a swoje doświadczenie w tym obszarze zdobywała odbywając praktyki zawodowe z zakresu psychologii i pedagogiki w szkołach (podstawowej, gimnazjum, ponadpodstawowej) oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej, pracując jako pomoc nauczyciela w przedszkolu, będąc wychowawcą na półkoloniach socjoterapeutycznych, animatorką zabaw dla dzieci oraz niejednokrotnie wolontariuszką (m.in. w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka, Domu Samotnej Matki).

Osoba uśmiechnięta, empatyczna i zawsze chętna do niesienia pomocy. Pasjonatka biegania, górskich wędrówek i podróży.

mgr Natalia Kunz

Psycholog

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: psychologia transportu oraz terapia pedagogiczna i arteterapia. Doświadczenie zdobywała między innymi w placówkach oświatowych, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, Domu Pomocy Społecznej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz w Pracowni Badań Psychotechnicznych. Obecnie pracuje jako psycholog w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w placówce oświatowej oraz świadczy usługi z zakresu psychologii transportu oraz służby medycyny pracy w wielospecjalistycznym Centrum Medycznym. Uczestniczyła w licznych szkoleniach, stażach i konferencjach, między innymi: Trener warsztatów psychologicznych, Trening Umiejętności Społecznych, staż w Centrum Wspierania Rozwoju Esperi.

mgr Anna Ledwoch

Psycholog

Psycholog, socjoterapeuta, nauczyciel dyplomowany. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz dwa kierunki studiów podyplomowych: przygotowanie pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz socjoterapię z resocjalizacją w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Ukończyła 2,5-letnią szkołę terapii systemowej w Krakowie oraz liczne kursy i warsztaty specjalistyczne w nurcie terapii eiksonowskiej w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Łodzi.

Zdobyta wiedza i kompetencje zawodowe pozwalają jej na pracę  psychoterapeutyczną z osobami i rodzinami doświadczającymi różnego rodzaju zaburzeń zdrowia psychicznego, kryzysów rozwojowych, trudności w przebiegu życia (np. agresja, trauma, stres, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowo-depresyjne, zaburzenia zachowań, psychosomatyka, żałoba, kryzysy wywołane zmianami w fazach życia rodziny itd.).

Umiejętności diagnozowania i udzielania szeroko rozumianej pomocy psychologicznej – szczególnie dzieciom i młodzieży, uzyskała pracując m.in. w edukacji, pomocy społecznej (psychiatria środowiskowa, opieka i edukacja rodzin zastępczych) oraz Poradni Psychologicznej POZ w Pszczynie.

W pracy psychologa przyświeca jej wiara w to, że każdy człowiek ma w sobie zdolność do zdrowienia oraz zasoby potrzebne do pokonywania trudności i wystarczający potencjał do uczenia się. Trudne doświadczenia pozwalają dotrzeć do tego co jest ważne i czego potrzebujemy do prowadzenia dobrego, szczęśliwego życia.

mgr Klaudia Lamch

Psycholog

Mgr psychologii klinicznej, ukończyła wydział psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Odbyła staże na Oddziale Psychiatrii Sądowej w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego „Szansa” w Pławniowicach. Posiada ponad 15-letnią praktykę w zawodzie psychologa, diagnosty, terapeuty indywidualnego i grupowego.

Pracuje w nurcie integracyjnym. W pracy cechuje ją zaangażowanie w problemy pacjenta, uwago oraz budowanie poczucia bezpieczeństwa. Pracuje głównie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Odbyła szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Wzięła udział w wielu konferencjach i szkoleniach naukowych.


mgr Łukasz Kisiała

Fizjoterapeuta (osteopata w trakcie specjalizacji) z przygotowaniem pedagogicznym, specjalista FASD

Fizjoterapeuta, dyplomowany masażysta i certyfikowany terapeuta czaszkowo-krzyżowy. Absolwent Fizjoterapii na WSA Bielsko-Biała. Absolwent szkoły masażu w ZDZ Katowice.

Uczestnik szkolenia Terapii czaszkowo-krzyżowej opartej na osteopatii w Centrum Wiedzy Praktycznej w Warszawie. Dodatkową wiedzę i umiejętności zdobywał podczas takich szkoleń, jak Funkcjonalna Terapia Manualna, czy Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii. 

Fascynator oraz miłośnik pracy w zakresie fizjoterapii. Doświadczenie w fizjoterapii, masażu i terapii  czaszkowo-krzyżowej zdobywa podczas ciągłej pracy z pacjentami. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, jest osobą chętną do niesienia pomocy i wyróżnia się niezwykłą cierpliwością. Bardzo lubiany przez dzieci, cały czas poszerza swoją wiedzę, aby poprawić jakość ich życia. Pasjonat piłki nożnej i biegania.

mgr Dorota Wisełka

Terapeuta Biofeedback, pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog, Specjalista FASD

Certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback, pedagog, surdopedagog, oliogofrenopedagog, ekspert w prowadzeniu placówek edukacyjnych. Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim stażem. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goleszowie.

Ambasadorzy

Dr n. med. Susan J. (Astley) Hemingway

Profesor Epidemiologii, School of Public Health, Profesor Pediatrii, School of Medicine

Dyrektor Stanowej Sieci Diagnostyki i Profilaktyki Alkoholowego Zespołu Płodowego (FAS DPN). Niekwestionowany autorytet w dziedzinie FASD. Twórca 4-Cyfrowego Kwestionariusza Diagnostycznego FASD. Dr Hemingway uzyskała tytuł licencjata w biologii, tytuł magistra w radiologii i fizjologii, a tytuł doktora za pracę z zakresu epidemiologii. Jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia Publicznego i Towarzystwa Badawczego Alkoholizmu oraz członkiem stowarzyszenia badawczego w Centrum Rozwoju Człowieka i Niepełnosprawności na Uniwersytecie Waszyngtońskim. Dr Hemingway jest dyrektorem Sieci Diagnostyki i Profilaktyki Alkoholowego Zespołu Płodowego stanu Waszyngton (FAS DPN). Misją FAS DPN jest zapobieganie zaburzeniom ze spektrum płodowych zaburzeń alkoholowych (FASD) poprzez badania przesiewowe, diagnostykę, interwencję, edukację, politykę zdrowia publicznego i badania. Podstawą tej misji było stworzenie największej na świecie, najbardziej kompleksowej bazy danych klinicznych/badawczych dokonanych dotychczas na ponad 2700 pacjentach ze zdiagnozowanym FASD w ciągu ostatnich 21 lat. Jesteśmy dumni, iż tak znakomita osobistość jak dr Susan J. (Astley) Hemingway, wspiera naszą Fundację swoją wiedzą i doświadczeniem, dostępem do najnowszych badań oraz nasze działania oraz znajduje się z nami w stałym kontakcie.

  • Przekaż 1%
  • Diagnostyka
  • Szkolenia
  • Kontakt
  • Dokumenty do pobrania
    • STATUT FUNDACJI
    • Regulamin przyjmowania darowizn
    • RODO
    • KRS
    • Sprawozdania finansowe
      • Sprawozdanie finansowe za 2018
      • Sprawozdanie finansowe za 2019
      • Sprawozdanie finansowe za 2020
  • Zaloguj się
Menu
  • Przekaż 1%
  • Diagnostyka
  • Szkolenia
  • Kontakt
  • Dokumenty do pobrania
    • STATUT FUNDACJI
    • Regulamin przyjmowania darowizn
    • RODO
    • KRS
    • Sprawozdania finansowe
      • Sprawozdanie finansowe za 2018
      • Sprawozdanie finansowe za 2019
      • Sprawozdanie finansowe za 2020
  • Zaloguj się
  • Przekaż 1%
  • Diagnostyka
  • Szkolenia
  • Kontakt
  • Dokumenty do pobrania
    • STATUT FUNDACJI
    • Regulamin przyjmowania darowizn
    • RODO
    • KRS
    • Sprawozdania finansowe
      • Sprawozdanie finansowe za 2018
      • Sprawozdanie finansowe za 2019
      • Sprawozdanie finansowe za 2020
  • Zaloguj się
Menu
  • Przekaż 1%
  • Diagnostyka
  • Szkolenia
  • Kontakt
  • Dokumenty do pobrania
    • STATUT FUNDACJI
    • Regulamin przyjmowania darowizn
    • RODO
    • KRS
    • Sprawozdania finansowe
      • Sprawozdanie finansowe za 2018
      • Sprawozdanie finansowe za 2019
      • Sprawozdanie finansowe za 2020
  • Zaloguj się

zapisz się do
newslettera

zapisz się

Wykonane przez kotrysmedia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Regulamin
  • Polityka prywatności
Menu
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
Kto nie lubi ciasteczek? My je uwielbiamy, a dzięki temu pomagamy dzieciom!.


Zaakceptuj ciasteczka Nie zgadzam się

Privacy & Cookies Policy

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are as essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.
Necessary Always Enabled

Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych wydarzeniach w fundacji!